دسته
لینک مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 36394
تعداد نوشته ها : 70
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem266

ساناز سعیدی بازیگر نقش ناهید در سریال نفس بود که بسیار حرفه ای باز کرد و اینده درخشانی برای او پیش بینی می شود.

ساناز سعیدی، بازیگر سریال نفس که اولین حضور خود را در سریال تلویزیونی تجربه می کند، معتقد هست: ناهید شخصیتی سطحی‌نگر هست که در پروسه فراز و نشیب‌های «نفس» به زندگی عمیق‌تر می‌نگرد.

ساناز سعیدی

به نقل از روابط عمومی سریال «نفس»، ساناز سعیدی بازیگر جوان «نفس» که با اینسریال رمضانی اولین نقش اصلی خود را در تلویزیون تجربه کرده هست، درمورد سوابق کاری خود گفت: من پیش از «نفس» با چهار نمایش، روی صحنه رفته بودم.

شنبه دهم 4 1396

نازنین بنیادی

نازنین بنیادی بازیگر زن ایرانی الاصل هالیوود است که در فیلم های مختلفی ایفای نقش کرده است.

پنج شنبه هشتم 4 1396
فوتبالیست داستان ما به عنوان یگانه فوتبالیست مطرح شهرش از مدعوین اصلی این مراسم بود و اصلا قرار بود از او تجلیل شود. 
 
در آن مراسم خانم بازیگری هم بود که بسیار سنگین و رنگین نشسته بود... و ماجرای آشنایی میان فوتبالیست و خانم بازیگر از همان مکان آغاز شد. 
 
جناب فوتبالیست فردای مراسم خانم بازیگر و مدیر برنامه هایش و البته دو شخصیت فرهنگی شهر که عضو شورای شهر هم بودند را به باغ شخصی اش دعوت کرد و برای آنان سنگ تمام گذاشت. 
سه شنبه ششم 4 1396


شراره رخام

عمل زیبایی تزریق ژل به لب را شراره رخام چندین سال پیش انجام داد که چیزی جز ضرر برای وی به همراه نداشت. چهرهشراره رخام بقدری دگرگون شد که از دنیای بازیگری نیز به دور شد.

شراره رخام مجبور شد ژل لب هایش را خالی کند

شراره رخام که فکر می کرد با تزریق کردن ژل به لب هایش باعث بزرگ تر و زیباترشدن لب هایش می شود که نتیجه عکس  گرفت. زیبایی او  بیشتر نشد که هیچ، بقدری چهره او تغییر کرد که کسی پیشنهاد بازیگری به او نمی داد و باعث شد از دنیای بازیگری نیز به دور شود. اما بعد از چند سال اون این ژل را تخلیه کرد و بسیار خوشحال است.

يکشنبه چهارم 4 1396

 

سوگل طهماسبی, رابطه نامشروع در سینما

بازیگر زن جذاب ایرانی سوگل طهماسبی از سینما به دلیل رابطه نامشروع  و درخواست های بد از بازیگران زن گلایه کرد. سوگل طهماسبی ادعا می کند که عوامل ها از بازیگران زن درخواست های نامشروع دارند.

جمعه دوم 4 1396
X