دسته
لینک مفید
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 36407
تعداد نوشته ها : 70
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem266

50 راز از زندگی خصوصی سلنا گومز Selena Gomez

سلنا گومز خواننده و بازیگر زیبایی آمریکایی است که خیلی زود معروف شد و توانست بسیار موفق شود. او هم اکنون 26 سال سن دارد و کمتر کسی را در سن وی پیدا می کنید که تا این حد موفق باشد. او به جز خوانندگی و بازیگری، فعالیت های تبلیغاتی نیز دارد و از سال 2008 سفیر یونیسف نیز شده است. در این مطلب پرده از رازهای خصوصی زندگی این سلبریتی معروف برمیداریم.

شنبه هفتم 5 1396

معرفی مشهور ترین زوج های همجنس گرا در دنیا

همجنسگرایان در کشورهایی که ازدواجشان قانونی است از تمامی مزایا ازدواج برخوردار هستند. برخی از این مزایا عبارتند از حق سرپرستی فرزند، حق ارث، حق بیمه وتخفیف‌های مالیاتی.در این مقاله به شما ده زوج همجنس گرای مشهور در جهان را معرفی میکنیم:

 

میریام مکل و آنه ویل
میریام مکل و آنه ویلآنه ویل، مجری و روزنامه‌نگار تلویزیونی شناخته‌شده در کشور آلمان «راست» سالهاست با میریام مکل، کارشناس امور ارتباطات، در ارتباط هست. این دو در سال ۲۰۰۷ این ارتباط را به صورت عمومی اعلام کردند. مکل و ویل سال 2016 ارتباط‌ی خود را به صورت رسمی ثبت کردند. با قانونی‌شدن ازدواج همجنسگرایان در کشور آلمان، شرایط ازدواج این زوج هم فراهم شده هست.

شنبه هفتم 5 1396

واکنش آزاده نامداری به انتشار تصاویر بی حجابش در خارج 

آزاده نامداری مجری سرشناس ایرانی که در خارج از کشور به سر میبرد اعلام کرد کهتصویر های منتسب به وی در فضای مجازی مربوط به اوقات خصوصی او در کنار خانواده اش بوده که شخصی با هدف نامعلوم از وی تصویر برداری کرده هست. کشف حجاب آزاده نامداری در سوئیس ، فیلم بی حجابی آزاده نامداری در سوئیس ، فیلم مشروب خوردن آزاده نامداری در خارج از کشور که در شبکه های مجازی جنجال به پا کرده هست.

واکنش آزاده نامداری به انتشار تصاویر بی حجابش در خارج


سه شنبه سوم 5 1396
X